Ogłoszenia - 12 lipca 2020 r.

 1. Dziś taca przeznaczona jest na cele REMONTOWE w naszej parafii.
 2. KANCELARIA parafialna czynna po Mszach Świętych w dzień powszedni.
 3. Zapraszamy do duchowej łączności z PIELGRZYMAMI NA JASNĄ GÓRĘ od 1 do 13 sierpnia. W drogę wyruszy 3 księży, którzy jak co roku poniosą również intencje ZŁOTEJ GRUPY. Zapisy i list od księdza przewodnika (ks. Rafała) w zakrystii.
 4. Zapraszamy na NOCNĄ ADORACJĘ JEZUSA z 17 na 18 lipca w godzinach od 20:00 do 8:00. Modlitwa prowadzona o 20:00. SPOWIEDŹ podczas nocnej adoracji od 21:00 do 23:00. Na stoliku za ławkami jest lista, prosimy o zaznaczenie obecności.
 5. Nasz Parafialny Zespół Caritas pragnie przystąpić do akcji TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW. Zwracamy się z prośbą o składanie do kosza przy bocznym ołtarzu wszelkiego rodzaju przyborów szkolnych. Zbiórkę prowadzimy do dnia 16. sierpnia. Dary zostaną wysłane do parafii na Wschodzie.
 6. W PONIEDZIAŁEK św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w ŚRODĘ św. Bonawentury, bpa i dr Kościoła, w CZWARTEK Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.
 7. Dzisiaj w GOŚCIU NIEDZIELNYM: czy miłość narzeczonych jest konieczna do zawarcia małżeństwa i czy jej brak może być podstawą do jego unieważnienia?
 8. W minionym tygodniu DO WIECZNOŚCI odszedł + Tadeusz BUŻANTOWICZ, lat 66. Msza św. pogrzebowa odbędzie się we wtorek o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek …

 

Ogłoszenia - 5 lipca 2020 r.

 1. ADORACJA według porządku umieszczonego na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej: www.milosierdzie.pila.pl
 2. SPOWIEDŹ: wieczorem od 17:30 w bibliotece; w niedzielę 15 min przed Mszą św.
 3. KANCELARIA parafialna czynna po Mszach Świętych w dzień powszedni.
 4. Zapraszamy do duchowej łączności z PIELGRZYMAMI NA JASNĄ GÓRĘ od 1 do 13 sierpnia. W drogę wyruszy 3 księży, którzy jak co roku poniosą również intencje ZŁOTEJ GRUPY. Zapisy i list od księdza przewodnika (ks. Rafała) w zakrystii.
 5. Dziś po Mszy św. o godz. 9:30 ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie formacyjne.
 6. Za tydzień zbiórka ofiar na cele REMONTOWE w naszej parafii.

Ogłoszenia - 28 czerwca 2020 r.

 1. NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA codziennie do wtorku o godz. 17:30 poprzedzone ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. W pozostałe dni tygodnia Adoracja według porządku umieszczonego na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej: milosierdzie.pila.pl
 2. SPOWIEDŹ: w dni powszednie od 7:45 (do końca czerwca), wieczorem od 17:30 w bibliotece; w niedzielę 15 min przed Mszą św.
 3. KANCELARIA parafialna czynna po Mszach Świętych w dzień powszedni.
 4. Dziś o godz. 11:00 będziemy się modlić w intencji wszystkich DZIECI URODZONYCH W CZERWCU.
 5. Dziś o godz. 19:00 w kościele SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH z liceum.

Ogłoszenia - 21 czerwca 2020 r.

 1. NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA codziennie o godz. 17:30 poprzedzone ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. W środę adoracja wyjątkowo o godzinie 20:00.
 2. SPOWIEDŹ: w dni powszednie od 7:45 rano, wieczorem od 17:30 w bibliotece; w niedzielę 15 min przed Mszą św.

Ogłoszenia - 14 czerwca 2020 r.

 1. Dziś TACA REMONTOWA – na miarę naszych sił kontynuujemy remonty pomieszczeń parafialnych. Bóg zapłać za zrozumienie i Waszą ofiarność. Dziś Suma o godz. 9:30 jest odprawiana w intencji WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW.

Ogłoszenia - 7 czerwca 2020 r.

 • Dziś UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, która kończy okres obowiązkowej Komunii Wielkanocnej.

Ogłoszenia - 31 maja 2020 r.

 1. Dziś ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO (Zielone Świątki). Msze w porządku niedzielnym. Możemy uzyskać ODPUST ZUPEŁNY za publiczne odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
 2. Bp Edward Dajczak z dniem 1 czerwca ODWOŁUJE DYSPENSĘ od niedzielnego uczestnictwa w Mszach świętych. Jednocześnie, dyspensa zostaje utrzymana dla następujących grup osób:
  • w podeszłym wieku,
  • z objawami infekcji,
  • dla tych, którzy czują trudny do pokonania lęk przez zarażeniem.
 3. Nareszcie możemy modlić się spokojnie w kościele BEZ OGRANICZEŃ LICZBOWYCH. Prosimy zachować jednak przepisową odległość między sobą (poza najbliższymi).
 4. Dziś o 17:30 kończymy NABOŻEŃSTWA MAJOWE. Zapraszamy od poniedziałku na NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA codziennie o godz. 17:30 poprzedzone ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
 5. [ Dziś w niedzielę o godz. 11:00 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich DZIECI URODZONYCH W MAJU. ]
 6. TRANSMISJE – od poniedziałku nie będzie transmisji codziennych adoracji i niedzielnych Mszy Świętych. Zachęcamy do udziału osobistego.

Ogłoszenia - 24 maja 2020 r.

 • Dziś WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. Msze w porządku niedzielnym. Za tydzień ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO (Zielone Świątki). Codziennie wieczorem podczas Adoracji modlimy się NOWENNĄ przed tą uroczystością.

Ogłoszenia - 17 maja 2020 r.

 • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Najśw. Maryi Panny codziennie o godz. 17:30.
 • Zgodnie z rozporządzeniem w naszym kościele może znajdować się na JEDNOCZEŚNIE JUŻ 37 OSÓB

Ogłoszenia - 10 maja 2020 r.

 • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Najśw. Maryi Panny codziennie o godz. 17:30.
 • W naszym kościele może znajdować się na JEDNOCZEŚNIE 25 OSÓB rozmieszczonych z zachowaniem bezpiecznej odległości (według kartek na ławkach). Wchodząc do świątyni weźmy kolejny numer.