Świętując w bieżącym roku 200-lecie powstania wspólnoty Żywego Różańca, jednej z największych inicjatyw modlitewnych w Kościele, zapraszamy w dniu 23 maja 2026 r. (sobota) do sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Pani Skrzatuskiej na diecezjalne obchody tego jubileuszu. 

 
PROGRAM SPOTKANIA
10.00 przywitanie i konferencja formacyjna – ks. Piotr Wieteska, proboszcz parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Osiekach, diecezjalny duszpasterz rodzin
11.00 Modlitwa różańcowa
12.00 Eucharystia
- odnowienie zobowiązań
- błogosławieństwo osób obchodzących jubileusze
13.15 ciepły posiłek do nabycia w punktach gastronomicznych
14.30 Nabożeństwo majowe przed Najświętszym Sakramentem