Szczęść Boże
Serdecznie zapraszam do udziału w oazach wakacyjnych organizowanych w naszej diecezji.


W tym roku organizowane są następujące rekolekcje:
I turnus:
1. Oaza Dzieci Bożych I stopnia (ur. 2016 r.), Kołobrzeg, Ośrodek Caritas,  11-17.07
2. Oaza Nowej Drogi (ur. 2012 i 2013 r.), Ostrowiec, Ośrodek Caritas,  30.06-16.07
3. Oaza Nowego Życia stopnia podstawowego,  (ur. 2011-2009), Ostrowiec, Ośrodek Caritas, 30.06-16.07
4. Oaza Nowego Życia I stopnia (ur. 2010-2008, po wcześniejszym doświadczeniu rekolekcji), Lipie, Dom Sióstr WDŁB,  30.06-16.07

II turnus:
1. Oaza Dzieci Bożych II stopnia (ur. 2014 i 2015 r.), Gościno, Internat Zespołu Szkół, 22.07-02.08
2. Oaza Nowego Życia II stopnia (po rocznej formacji), Lipie, Dom Sióstr WDŁB, 17.07-02.08
3. Oaza ewangelizacyjna (ur. 2011-2009), Gościno, Internat Zespołu Szkół,  22-28.07

Zapisy i szczegółowe informacje: ZAPISY