17 marzec - II Niedziela Wielkiego Postu
7:30 - + Janina RYTEL i zmarli z rodziny
9:30 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 2)
9:30 - o wieczną radość nieba dla + zmarłych z rodziny ZAPOLSKICH: + Franciszek, Kazimiera, Kazimierz, Stanisław
11:00 + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 14)
12:30 + Genowefa, Adam, Zbigniew i Maciej
18:00 + Zbigniew KOCHMAŃSKI
18 marzec - poniedziałek
8:00 - + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 15)
18:00 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 3)
18:00 - + Jan KADOW i zmarli z rodziny KADOW
19 marzec – wtorek – Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP
8:00 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 4)
18:00 - + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 16)
18:00 - + Kazimierz SIARA (7. rocznica śmierci)
20 marzec - środa
8:00 - + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 17)
8:00 - + Jerzy STACHOWSKI (int. od uczestników pogrzebu)
18:00 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 5)
21 marzec - czwartek
8:00 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 6)
18:00 - + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 18)
18:00 - + Bożena PAWLAK, + Piotr KMIECIAK
18:00 - + Mirosława BELAK (6. rocznica śmierci)
22 marzec - piątek
8:00 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 7)
18:00 - + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 19)
18:00 - + Rozalia i Władysław MOKRZYCCY
23 marzec - sobota
8:00 - + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 20)
8:00 - + Barbara (21. rocznica śmierci), + Aleksander
18:00 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 8)
18:00 - + Zygmunt NOWAK (13. rocznica śmierci), + Irena, Bogdan, zmarli rodzice z obojga stron
24 marzec - III Niedziela Wielkiego Postu
7:30 - + Waldemar SKORCZYK (1. rocznica śmierci)
9:30 - + Wacław KOWALEWSKI (Msza św. gregoriańska 9)
11:00 - + Krystyna WIKA (4. rocznica śmierci), + rodzice z obojga stron, + bratowa Marlena WIKA, + Jadwiga i Henryk JAGIEŁKA
11:00 - w intencji Aleksandry - o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny z okazji 24. urodzin REZ.
12:30 - + Stanisława MUSIAŁ (Msza św. gregoriańska 21)
16:00 - TRYDENCKA - REZ.
18:00 - REZ. Maria Szyłobryt